פלטפורמת ה- Cryptocurrency Coinbase התאוששה בעדינות מנמוכים טריים; המשקיעים מיהרו לאקזיטים כאשר ביטקוין הניף כ -10,000 דולר.

מחיר מניית Coinbase: מה האחרון?
מניית Coinbase, המפעילה את בורסת המטבעות הגדולה בארה"ב, קיפצה מעט ביום חמישי, וסיימה בעלייה של 3.8% במחיר של 233.40 דולר.

הם נפלו ביום רביעי ב -5.9% עד לסגירתם הנמוכה ביותר שעמד אי פעם על 224.80 דולר ארה"ב, וזאת על ידי מכירה תזזיתית במטבעות דיגיטליים גדולים כמו ביטקוין (BTC) ואיתר. מניית COIN צנחה כמעט 13% מוקדם יותר ביום רביעי לשפל שיא של 208 דולר.

על רקע מהלכי מחיר הקריפטו הפרועים, פלטפורמת המסחר בקריפטו אמרה כי היא עומדת בפני 'השבתה לסירוגין', אך מאוחר יותר הודיעה כי זיהתה ותיקנה את הנושא. עמיתתו Binance, בורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם, ציטטה באותה מידה את העומס ברשת והשביתה זמנית משיכות את'ריום.

אף כי הבורסות הן עמוד השדרה של עולם הנכסים הדיגיטליים, הם חווים לעתים קרובות הפסקות שירות כאשר התנועה ברשתות הבלוקצ'יין מתחזקת מדי. זה מעמיד בספק את נכונותם לשרת שוק צומח במהירות, אמר בלומברג.

מתוך 13 אנליסטים, תשעה המליצו על 'קנייה' במניות COIN וארבעה דירגו אותה כ'החזקה ', כאשר אף אחד לא נתן שיחות' מכירה 'החל מיום חמישי. מחיר היעד הממוצע שלהם ל -12 חודשים היה 405.15 דולר ארה"ב, על פי נתוני בלומברג.

השבוע הגיעו שיחות 'ביצועים טובים יותר' או 'עודף משקל' מ Wedbush, אופנהיימר ושות 'ו- Atlantic Equities, עם יעדים של 275 דולר, 434 דולר ו -460 דולר בהתאמה. בינתיים, צוותי מחקר מברנשטיין וקיף, ברואיט אנד וודס המליצו על 'ביצוע שוק' ב- Coinbase, בכוונתם ל -250 דולר ול -325 דולר בהתאמה.

מטבעות קריפטוגרפיים צוללים כמעט טריליון דולר ארה"ב
הביטקוין, מטבע הקריפטו הגדול והידוע ביותר, החל לרדת לשפל של 30,066 דולר ארה"ב ביום רביעי. המטבע נסחר ב 7.2% נמוך יותר במחיר של 38,286 דולר ארה"ב ביום 10: 35SGT ביום חמישי, וירד בכ 41% משיא השיא שלו של 64,895 דולר שהגיע ליום 14 באפריל 2021.

בשלב מסוים ביום רביעי, כמעט טריליון דולר אמריקני נמחק משווי השוק של כל מגזר הקריפטו, כך דיווחה רויטרס. מנהל הפורטפוליו של קרן איזון מאוזן טום פלומב ציין: 'זה לא רק פלח קטן בעולם שמושפע מטבעות קריפטוגרפיים; עכשיו זה מיינסטרים. '

משקל נוסף על הסנטימנט היה המהלך של סין ביום שלישי לאסור על מוסדות פיננסיים ותשלומים לספק שירותי מטבעות קריפטוגרפיים, וגם אזהרת המדינה למשקיעים מפני מסחר קריפטו ספקולטיבי..

כמה משוקי השוק ניבאו הפסדים רבים יותר לפניהם, וציינו כי ירידת הביטקוין מתחת ל 40,000 דולר ארה"ב מהווה פריצה של מכשול טכני מרכזי, כך דיווחה רויטרס.

במהלך שקיעת מחיר הקריפטו ביום רביעי, אלון מאסק, מנכ"ל טסלה אינק, צייץ אימוג'י, מה שמרמז על כך שכדאי להחזיק בעמדת הביטקוין. הציוץ של מאסק 'בהחלט' עזר להתאוששות של האסימון הדיגיטלי, אמר מנהל ההשקעות הראשי של טורוסו השקעות מייק וונטו.

בשבוע שעבר פרצו ירידות מחירי הקריפטוגרפים לאחר הערותיו של מאסק בטוויטר כי יצרנית המכוניות החשמליות השעתה את רכישות הרכב באמצעות BTC. מניות Coinbase קיבלו מכה גם ממכירת הביטקוין באותה תקופה.